זו הפעם הראשונה שאתם רוצים לקחת משכנתא? אתם חייבים לדעת איך להתכונן לשלב הזה כמו שצריך. לקיחת משכנתא היא תהליך מורכב ומשמעותי מאוד שעתיד להשפיע על כל החיים שלכם בצורה קריטית. בשורות הבאות תדעו מה עושים כדי לקבל משכנתא משתלמת, ואיך מתכוננים כמו שצריך ללקיחת המשכנתא.

משכנתא משתלמת

מה עושים כדי לקבל משכנתא משתלמת יותר?

  1. משכנתא היא הלוואה רשמית ומסודרת ללא פשרות.

אם יצא לכם ללוות כסף מאנשים קרובים, חברים או קרובי משפחה, אתם צריכים להבין שכאן הכול אחרת. הבנק הוא הגוף המלווה. הוא לא בעניין להתחשב בכם. הוא מחפש רק את הטובה שלו והרווח האישי שלו. קרוב שלכם שהלווה לכם כסף, יוכל להתחשב בכם אם תרצו לדחות באופן חד פעמי תשלומים או לשלם בדרך אחרת. אבל הבנק לעומת זאת מתנהל בצורה מרובעת ורשמית יותר. כך שאתם חייבים לדעת מראש שאם התחייבתם על משהו, זה זה. אין פשרות. ואם לא תעמדו בדרישות הבנק, תשלמו על כך ריבית והצמדה יקרים. כך שלא כדאי לכם להתחיל עם הבנק.

  1. ידע זה כוח.

הבנק הוא כמו מסחר. ככל שתדעו יותר, תרוויחו יותר. כדאי מאוד לקרוא חומר רלוונטי על משכנתאות, בנקים וכו. וכן להתייעץ עם אנשים חכמים שכבר לקחו כמה משכנתאות בחיים שלהם.

למה זה כל כך חשוב? משכנתא היא מוצר מורכב מאוד. היא עשויה ממסלולים, ריביות ופרטים שונים וחשובים. ככל שתתמצאו יותר בעולם המשכנתאות, תדעו לדרוש יותר מהבנק. לכן חשוב מאוד לפנות ליועץ משכנתאות מנוסה שיקח על עצמו את כל עול המשכנתא שלכם כך תהיו רגועים יותר. כי תדעו שהמשכנתא שלכם נמצאת בידיים מקצועיות.

  1. המון סבלנות!

משכנתא היא תהליך ארוך ומורכב מאוד. חשוב שתדעו זאת מראש. אל תצפו שתוך מספר ימים תקבלו את האישור למשכנתא. זה לא עובד ככה. משכתנא לוקחת מספר חודשים! ואתם צריכים להיות סבלניים מאוד. חשוב שלא תמהרו. תתכוננו מראש מוקדם יותר. פנו למספר בנקים כדי להשוות מחירים. כך תצאו מרוצים.

רוצים לדעת עוד? מחפשים למצוא את עצמכם מסודרים עם משכנתא חסכונית? בשביל זה אנחנו כאן. צוות משכנטאצ' יעזור לכם להגיע לרכישת דירה עם משכנתא חסכונית ומשתלמת. כי בשבילנו אתם הלקוחות בראש ובראשונה.

יצירת קשר מהירה

פניה מהירה: