כולם יודעים שמשכנתא היא מוצר יקר, משמעותי שכדאי וחשוב להשקיע בו מאמץ על כדי להצליח בו. כאשר מדברים איתנו על כסף, אנחנו יודעים שצריך להשקיע. אבל כשם שכולנו יודעים שכדאי להשקיע במשכנתא על מנת שהיא תהיה חסכונית, אנחנו צריכים להבין שכל דבר יקר, עולה כסף. אין בעולמנו מתנות חינם. יועץ משכנתאות מהבנק, הוא מוצר חינמי ללא תשלום. כאשר מציעים לנו מוצר בחינם, אנחנו מיד מתחילים לחשוד מדוע לא דורשים מאיתנו תשלום תמורתו. מה טומנים לנו מתחת?! 

אכן כן, ייעוץ עם יועץ משכנתאות מטעם הבנק הוא מוצר חינם מכיוון שהוא לא שווה תשלום נוסף. הוא נועד לשרת את מטרות הבנק. בשורות הבאות נסביר לכם כיצד ומדוע ואיך תוכלו אתם בכל אופן לקבל ולשרת את האינטרסים האישיים שלכם של חיסכון והתאמת המשכנתא לחיים שלכם.

מהו בכלל יועץ משכנתאות?

קודם כל נפריד בין יועץ מטעם הבנק לבין יועץ פרטי. ההבדל החיצוני ביניהם יהיה, התשלום. רק על שרותו של יועץ פרטי תשלמו תשלום נוסף. אבל למה? אם יש לי אפשרות לשירות בחינם מדוע אבקש לשלם עליו?! כנראה שישנם הבדלים בין השירות החינמי לשירות עם תשלום. אחרת, מי יחשוב להשתמש בהם?

מה תפקידו של יועץ מטעם הבנק?

תפקידו של יועץ משכנתאות מטעם הבנק, כאשר תגשו לבנק לבקש משכנתא הוא ידאג להסביר לכם את האפשרויות העומדות לצידכם. אילו מסלולים תוכלו לשלב במשכנתא שלכם. אבל, הוא עובד אצל הבנק. את הכסף על העבודה שלו הוא מקבל מהבנק. תפקידו הוא אחד, לנסות להניע אתכם לקחת משכנתא לטובת הבנק. זאת אומרת, שתשלמו ריביות יקרות. כך הבנק ירוויח עליכם. כאשר ככל שתשלמו ריביות יקרות יותר, יועץ המשכנתאות ששירת אתכם יקבל בונוסים גבוהים יותר למשכורתו החודשית. שווה לו להשקיע כל מאמץ כדי למכור לכם ריביות יקרות.

מה תפקידו של יועץ משכנתאות פרטי?

יועץ משכנתאות פרטי עובד אצלכם. אתם אלו שתשלמו לו בסוף התהליך. יש לו מחויבות אליכם והוא רוצה להוציא בשבילכם את המשכנתא הזולה ביותר. יש לו גם אינטרס שאחר כך תמליצו עליו אצל אנשים נוספים שיצטרפו גם הם ללקוחות שלו. הוא אדם שלמד את המקצוע. והוא ילווה אתכם לאורך כל הדרך מתחילתה ועד סופה. הוא יסביר לכם בפרוטרוט את כל האופציות העומדות לרשותכם, ימפה את מצבכם הכלכלי והאישי ויגיע יחד אתכם למסקנות אלו נקודות חשובות לכם במשכנתא. הוא ישווה יחד אתכם מספר תמהילים וכך תבחרו באפשרות המתאימה לכם ביותר.

בעבר לא היו יועצי משכנתאות, מה קרה היום?

בעבר לא היו אפשרויות של מסלולים. פעם הייתה אפשרות לריבית אחת. ריבית קבועה יקרה מאוד. היום, עם התפתחות עולם המשכנתאות והתרבות לוקחי המשכנתאות בארץ, נוספו מסלולים שונים ותנאים מגוונים למשכנתא. לא פלא שאם יש לכם יותר אפשרויות, אתם צריכים לבחור ולהחליט.

אנו בחברת משכנטאצ' כאן כדי לעזור לכם לקבל את המשכנתא המתאימה לכם ביותר. צוות יועצי המשכנתאות שלנו כבר עובדים בתחום מזה שנים וליווה לקוחות רבים ליעדם המבוקש. לקרקע יציבה ובטוחה. 

הקליקו כעת ואנו נקבע עבורכם פגישת ייעוץ ראשונית חינם עם יועץ משכנתאות מנוסה.

יצירת קשר מהירה

פניה מהירה: