כולנו רוצים לדעת שאנחנו לא סתם מבזבזים כסף. שאם אנחנו יכולים לחסוך, אנחנו עושים את זה. מי לא רוצה לדעת שהוא חוסך כסף?! בשנים האחרונות תחום המשכנתאות עלה לכותרות. גם מי שעדיין לא לקח משכנתא, מתכנן לעשות זאת במוקדם או במאוחר. שם, בתחום המשכנתאות הנושא הזה של החיסכון הוא משמעותי ביותר. מכיון שמדובר בעסקה גדולה וככל שהיקף, העסקה גדול יותר, הרווחים של החיסכון יהיו גדולים יותר. לכן כאן יהיה חשוב להשקיע מאמץ כדי לקבל את החסכון הזה. בשורות הבאות תקבלו מידע טרי לגבי הבנקים שנותנים את התנאים המשתלמים ביותר למשכנתאות.

אצל איזה בנק תקבלו את התנאים המשתלמים ביותר?

במחקר שנערך עלה סדר מסוים של הבנקים המעניקים את ההצעות המשתלמות ביותר. אבל, קחו בחשבון שהסקר נערך על פי אחוזים. לכן, הוא לא ממש מדויק. מכיוון שבנק מזרחי טפחות למשל מעניק את כמות המשכנתאות הגדול ביותר בארץ. לכן, הכמות הרשומה היא רק בערך ולא ממש מדויקת. שימו לב לכך כאשר אתם בוחרים בבנק.

אז מיהו הבנק הזול ביותר? בנק דיסקונט עלה וזכה עם 37% של משכנתאות זולות ביותר. אחריו בנק לאומי שממנו יצאו 25% משכנתאות חסכוניות וזולות. במקום השילישי עומד בנק הפועלים עם 19% של הצעות משכנתא זולות. הבא בתור הוא בנק מזרחי טפחות בעל 13% הצעות משכנתא זולות. ואחרון בשורה הוא בנק הבינלאומי עם 6% של הצעות משכנתא זולות. 

זכרו, לא חותמים לפני שמתמקחים!

לפני שתבחרו בבנק שיתן לכם את המשכנתא הנכספת, ערכו סקר שוק. עברו בין הבנקים השונים, בקשו הצעות מחיר וכך תשוו בין ההצעות השונות. אחרי שכבר הגעתם לבנק המציע לכם את הריביות והתנאים המשתלמים, אל תרגעו. זה הזמן להתחיל להתמקח. הבנקים מחפשים לקוחות. אם אתם תגידו שאתם רוצים תנאים עוד יותר טובים ותעמדו על שלכם שאם לא, אתם פונים לבנק מתחרה, פקיד הבנק יבהל מאוד וינסה לשכנע אתכם להשאר איתו. כל לקוח כאן חשוב לו. הוא מקבל בונוסים על כל לוקח משכנתא חדש שמצטרף לבנק. לכן אל תחששו לעמוד על שלכם ולדרוש תנאים טובים. זה התפקיד שלכם. 

רוצים להגיע למשכנתא חסכונית וכדאית? מחפשים משהו שיעזור לכם? אנחנו במשכנטאצ' כאן בשבילכם. צוות המומחים שלנו יעשו הכל כדי להביא אתכם למשכנתא בעלת ריביות נמוכות ומשתלמות. כי בשבילנו אתם בראש. הקליקו כעת ואנו נשריין עבורכם פגישת ייעוץ ראשונית חינם עם יועץ משכנתאות מנוסה מחברת משכנטאצ'